čtvrtek 26. srpna 2010

here comes the sun

Nejdřív děkuju za 10 followers, není to závratné číslo, ale mě potěší každý nový čtenář!

Už mám toho počasí plné zuby! Kolem poledne jsem šla se psem, oblečená tak, abych hned potom mohla jít do města - sukýnka, legíny... Málem jsem umrzla než se to psisko napáslo (Jessie si našla novou zábavu, třeba 20 minut žere trávu). Tak jsem si ohřála oběd a navlékla na sebe tunu vrstev (ok, tři) a ve městě jsem se málem upekla. Nejdřív jsem si koupila legitku a pak zašla do oblíbeného secondhandu, ale dnes žádné úlovky. Potom jsem utratila všechen zbytek peněz za školní potřeby (nechápu co je na těch blbostech tak drahýho=) a ještě v Rossmanu. Odpoledne jsem se pak ještě prošla po mostě, který chodci skoro nevyužívají, takže jsem měla klid na focení=)

Image and video hosting by TinyPic

Fotka ještě včerejší, z chalupy na vesnici, kde jsem se připletla k hádce tří asi osmiletých dětí. Jedna holčička křičela na druhou - ,,...ty patříš k němu!'' a ukázala na kluka stojícího vedle holčičky. ,,Nene!'' ,,Nepatří,'' bránil ji kluk. ,,Jojo, patříš, protože vy se milujete, chéché!'' To cheche řekla jako Hurvínek. A já musela zrychlit krok a smát se.

Image and video hosting by TinyPic

Dnešní první model=)

Image and video hosting by TinyPic

Koupila jsem si aspoň osvěžující tříšť - v Ústí máme prostě nejlepší. Kam se hrabe třeba pražská! Taky tolik milujete tříště??

Image and video hosting by TinyPic

Mariánský most.

Image and video hosting by TinyPic

tílko/triko C&A, jeggins/mikina H&M, botičky Deichman, náušnice Bijoux Brigitte, taška DIY from Maky
Nepamatuju si, kdy jsem měla naposledy tady ve městě mikinu. Fakt ne, poslední dobou jsem nosila pořád delší svetry nebo rozepínací cardigany. Ale už je to nuda a já si na podzim koupím nějakou krásnou mikinu=D A mimochodem, jinak nemám tak tlustý nohy!

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Díky tomu mostu se dostanu každý den domů, pěšky jsem na něm byla poprvé. A je to nádherný pohled, ignorujete-li ty dva pruhy rychle jedoucích aut na každé straně, zvláštní, zábradlí mi nějak nedodalo pocit bezpečí...=)

Image and video hosting by TinyPic

Koupila jsem si nový lak od Miss Sporty, odstín 370. Takovou jahodovo-korálovou barvu jsem sháněla dlouho, tahle mi padla do oka. Vypadá trochu jinak ve skutečnosti než na fotce.

Image and video hosting by TinyPic

A školní pomůcky. Hrozně mě baví nakupovat pera, pastelky, propisky... A nejvíc nové sešity. Ty čisté, bílé sešity, vonící po papíru...ÁÁ těším se na prvního září až dostanu rozvrh a budu kupovat ty sešity. Jsem blázen, já vím=)

Zítra, jestli mi vyjde čas a bude opravdu tak hnusně jak říkaj, čekejte rovnou dva zajímavé posty=)

2 komentáře:

  1. Tříšt je nejlepší :) A ten lak je krásnej :D

    OdpovědětVymazat
  2. Pěkný ouffity-oba =)
    Jinak ten lak je moc pěknej, taky se těším na nakupování sešitu, propisek..:D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář!