sobota 24. července 2010

my mum does her pretty face and THEN she can telephone with somebody

Image and video hosting by TinyPic

Ženy v pokušení

Teprve dneska jsem shlédla Ženy v pokušení. Je mi jedno kdy byla premiéra, ale sál byl opět zaplněný. Vydala jsem se tam asi podruhé v životě s rodinkou (podruhé s rodinkou, ne podruhé do kina=), jinak chodím jenom s přáteli. Myslím, že to bylo taky naposled, protože když milý tatínek viděl tu cenu za všechny vstupenky a popcorn, málem ve svých 40 dostal infarkt...

Celý sál se asi každých pět minut svíjel smíchy. Ženy v pokušení jsou jedním z nejlepších českých filmů, který jsem zatím viděla! Všichni chválili Elišku Balzerovou a já pořád nevěděla, co je na ní tak úžasného. Ale už je mi to jasný - byla prostě skvělá, perfektní, zazářila! Jenom mě trochu zklamal konec, přeci jen by bylo lepší, kdyby Helena zůstala s Jakubem...=D

Mimochodem, Jakuba hraje Vojta Dyk a mamka mi po filmu nenápadně pošeptala: ,,Vojta je hezkej, žejo?''


Image and video hosting by TinyPic

pruhované triko (ty proužky trochu zanikly...)/cardigan Clockhouse C&A, džíny/pásek H&M

Po filmu jsme ještě zašli do mé a mamčiny oblíbené kavárny, kde dělají úžasnou horkou čokoládu (o které táta prohlásil že je to puding) a (prý) skvělé kapučíno. Dala jsem si ještě čokoládový řez a jsem maximálně spokojená=)

3 komentáře:

 1. ženy v pokušení sú naprosto úúúúúúžasné!!!!!!
  a ja som tak rozmýšlala, že odkiaľ toho vojtu poznám a až teraz mi došlo že je v Nightwork... Ale mamka mala pravdu, skutočný fešák :))

  OdpovědětVymazat
 2. Hey!!! So I saw your Blog. I wanted to invite you to follow my blog. Where I developed the idea for "Featured Followers by Elle © " This is how I promote all my followers. Check out my blog @ www.edkdolce.blogspot.com to find out more!
  ♥ Elle

  OdpovědětVymazat
 3. Ta fotka na posteli je velmi vydarena..:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář!